Od września zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia z języka angielskiego w Domu Gromadzkim w Nawojowej Górze.

Zajęcia będą odbywać się w małych, kameralnych grupkach na odpowiednio dostosowanych poziomach zaawansowania. Podczas nauki kładziemy nacisk na komunikację i praktyczne posługiwanie się językiem angielskim, jednak nasze zajęcia również pokrywają się z programem szkolnym, tak, aby uczniowie gruntownie utrwalili zdobytą wiedzę i umiejętności.

11903531 702531296557563 1201328791 n

 

Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury ustnej i pisemnej, jak i kursy dla osób dorosłych.

Zachęcamy Rodziców, aby łączyli dzieci w małe koleżeńskie grupki, tak aby dzieci mogły przyswajać język angielski w naturalny dla nich sposób w swoim naturalnym środowisku.

Zajęcia będą prowadzone przez panią mgr Anetę Zabierowską z Nawojowej Góry, absolwentkę filologii angielskiej, lektora z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Informacje i zapisy:

Top English – Aneta Zabierowska tel.: 733 088 076, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.